کاغذ و قلم پزشکی

محصولات درجه یک مصرفی در حوزه پزشکی از کاغذهای ثبات با کیفیت فوق‌العاده تا التراسوند پزشکی و ژل‌های ECG، شوک الکتریکی و الکترودهای ECG، پدهای دفیبریلاسیون، ادوات جانبی اسپیرومتری، فیلترهای سرنگ و بسیاری دیگر.

TECNOSCAN

لاین TECNOSCAN ما ردیف محصولات رول کاغذ برای پرینترهای اولتراسوند سونی و میتسوبیشی است که تماما در ایتالیا و با استفاده از فیلم‌های حرارتی با کیفیت بالا ساخته شده‌اند.

کاغذهای ثبات صنعتی

کاغذهای ثبات صنعتی عالی‌ترین رده محصولات ما، با 85 سال تجربه در ساخت هستند. گستره کاربرد کاغذهای ثبات صنعتی شامل ثبت و اندازه‌گیری دما، لرزش و رطوبت تا ثبت و اندازه‌گیری متغیرهای فرآیندی در شرایط نامتعارف عملیات کنترل فرآیند در صنایع نفت و گاز، آهن و فولاد، نیروگاه‌ها، آزمایشگاه‌ها و کشتی‌‌ها است.

بلیط

بلیط‌های کاملا سفارشی ساخته شده با بهره‌گیری از تکنولوژی ماتریکس. کاربرد بلیط‌ها با قابلیت رهگیری و سفارشی‌سازی در صنعت حمل‌ و نقل، پارکینگ‌ها و رویدادهای متنوع است.

لیبل

لیبل‌های منحصربه‌فرد و سفارشی Tecnocarta قابل استفاده برای گستره وسیعی از کاربردها در صنایع غذایی و پزشکی، صنعت بسته‌بندی و لجستیک هستند که قابلیت چاپ بر روی کاغذ یا نوار فیلم به صورت حرارتی یا جوهری را دارند.

تماس با ما