شرکت Ghisalba ایتالیا تولیدکننده با سابقه تجهیزات الکترومکانیکی و الکترونیکی گسترده‌ای است. رنج محصولات کمپانی Ghisalba شامل انواع کنتاکتورها، درایورهای موتور AC و DC، اینورترهای کنترل سرعت، مبدل‌ها می‌شود. زمینه استفاده محصولات در نیروگاه‌ها تا ولتاژ 1000ولت، تاسیسات فتوولتائیک، شرکت‌های توزیع آب، گاز و انرژی (برق)، صنایع کشتی‌سازی، راه‌آهن و... است. شرکت اسپیداد از سال ۱۳۵۴ تامین‌کننده محصولات ghisalba ایتالیا در ایران است.

آشنایی با کمپانی ghisalba


شرکت ghisalba ایتالیا با سابقه 70 سال، تولیدکننده انواع تجهیزات الکترومکانیکی و الکترونیکی است. شرکت اسپیداد نماینده و تامین‌کننده محصولات ghisalba اعم از انواع کنتاکتورهای قدرت، کنتاکتورهای جریان بالا و صنعتی، درایورهای AC/DC، قطع‌کننده سوئیچ DC، سافت استارتر و اینورترهای کنترل سرعت و… است.شرکت ghisalba ایتالیا محصولات درجه یک متنوعی جهت کنترل موتورها و توزیع انرژی برای تجهیزات تا توان 1500 کیلووات با ولتاژ 690 ولت در صنایع مختلف تولید می‌کند. کمپانی ghisalba توان طراحی و تولید کنتاکتورها و محصولات خاص براساس نیاز خاص مشتریان را به صورت solution داراست. 


این شرکت همچنین کنتاکتورها و تجهیزات خاصی را جهت استفاده در صنایع کشتی‌سازی، راه‌آهن و نیروگاه‌ها تا ولتاژ 1000 ولت تولید می‌کند که کاملا براساس تکنولوژی روز دنیا هستند. شرکت ghisalba به علاوه با تولید کنتاکتورهای قفل‌شونده Latching Contactors مورد استفاده در نیروگاه‌های بادی و خورشیدی، آن‌ها را از خطر آتش‌سوزی در تاسیسات فتوولتائیک مصون کرده‌است.Ghisalba علاوه بر کنتاکتورهای متنوع، تولید اولین درایورهای موتور AC و DC را در اروپا شروع کرد. رنج گسترده و متنوع محصولات ghisalba، امکان استفاده این محصولات را در کارهای ساده نظیر کنترل موتور تا سیستم‌های پیچیده کنترل از راه دور، فراهم می‌کند.

ghisalba

صنایع مرتبط


مقالات مرتبط با ghisalba