دما

متغیر دما همانطور که از مهم‌ترین موله‌های اندازه‌گیری در بسیاری از صنایع است، یکی از حیطه‌های اصلی فعالیت JUMO جومو از بدو تاسیس این شرکت است. تخصص بالا و رنج گسترده محصولات جومو در حوزه اندازه‌گیری دما گویای این پیش‌زمینه است. سنسورهای دما و پراب های دما مانند پراب‌های دمای RTD، ترموکوپل‌ها و حتی اندازه‌گیری دما وایرلس به شکلی موفقیت‌آمیز در صنایع و حیطه‌های کاربردی مختلف بهره‌برداری شده‌اند. کاربردهای گسترده محصولات دمایی جومو اندازه‌گیری دمای اتاق در یک ساختمان تا اندازه‌گیری دمای بسیار بالا در کوره‌ها را در بر می‌گیرد.

آنالیز مایعات

JUMO جومو با کیفیت‌ترین الکترودها، ترانسمیترها و کنترلرها را برای مهندسی آب و فاضلاب، آب با خلوص بالا برای مصارف داروئی، تمیزکاری CIP و آب نوشیدنی، استخرها و آکواریوم ارائه می‌کند. سنسورهای ما توسط JUMO جومو آلمان طراحی و تولید شده‌اند و در هر دو نسخه لوله شیشه‌ای و لوله پلاستیکی، الکترودی و ممبرانی، یا سنسور نوری موجود هستند.

فشار

اندازه گیری فشار یکی از مهم‌ترین امور در تقریبا تمام بخش‌های صنعت است. رنج محصولات JUMO جومو در زمینه اندازه‌گیری فشار شامل سنسورهای فشار، تراسنمیترهای فشار، و سوئیچ های فشار (پرشر سوئیچ) تا ترانسمیترهای اختلاف فشار می‌شود. JUMO جومو ارائه‌دهنده تجهیزات تست متناسب با صنایع و کاربردهای متعدد است. محصولات با استانداردهای بهداشتی برای صنایع غذایی و دارویی، خواه تعداد زیاد برای تولیدکنندگان تجهیزات اصلی OEM یا راهکارهای سفارشی برای صنایع و کاربردهای خاص مورد نیاز باشد.

سطح سنج

پراب های سطح سنج JUMO جومو در اندازه گیری سطح هیدرواستاتیک در مخازن تهویه یا برای تعیین سطح در مخازن باز استفاده می‌شود. ترانسمیترهای اختلاف فشار نیز برای اندازه‌گیری سطح مایع تحت فشار در مخازن بسته استفاده می‌گردد.

فلو

رنج محصولات JUMO جومو این امکان را به شما می‌دهد تا سرعت فلو (جریان) را در گازها، بخار و مایعات مختلف اندازه‌گیری، کنترل و ثبت کنید. JUMO جومو روش های متنوعی از اندازه گیری القایی الکترومغناطیسی تا سنسورهای فلوی و اندازه‌گیری اختلاف فشار را برای تامین نیاز شما در کاربردهای مختلف ارائه می‌دهد.

رطوبت

رطوبت نقش بسزایی در بسیاری از صنایع دارد. JUMO جومو سیستم‌های اندازه گیری قابل اطمینانی شامل ترمومترهای رطوبت و سوئیچ رطوبت ارائه می‌کند. این سیستم های اندازه‌گیری در دو مدل خازنی و هیگرومتریک برای پایش و تحصیل میزان رطوبت بهینه استفاده می‌شود.

کنترلرها

برای بسیاری از فرآیندهای تولید، کنترل سطح، دما، فشار و سایر متغیرها با نهایت دقت از اهمیت بسزایی برخوردار است. JUMO جومو راه حل مناسب را برای هر کاربرد ارائه می‌دهد: رنج محصولات JUMO جومو در این زمینه شامل کنترلرهای تک کاناله کامپکت، تا کنترلرهای قابل برنامه‌ریزی و کنترلرهای مولتی چنل (چندکاناله) می‌شود.

رکوردرها

رکوردرهای بدون کاغذ JUMO جومو شما را قادر می‌سازد تا اطلاعات فرآیندی خود را به راحتی و کاملا ایمن به دست آورده، ذخیره و ارزیابی کنید. همه رکوردرها دارای سیکل زمانی مدیریت و ثبت داده LDM هستند. برای کاربردهای صنایع خاص ما رکوردرهای JUMO جومو با تاییده‌های ATEX یا FDA را به شما ارائه می‌کنیم.

مانیتورینگ

به منظور کاهش ریسک برای نیروی انسانی، ماشین‌آلات و محیط به میزان قابل قبول، JUMO جومو ترموستات‌های الکترونیکی و الکترومکانیکی را پیشنهاد می‌کند که به عنوان لیمیتر دما یا نمایشگر یا به عنوان سوئیچ اطمینان (safety switch) عمل پیاده‌سازی می‌شود. تمام این تجهیزات مطابق استانداردهای DIN تست شده‌اند.

اتوماسیون

برای راهکارهای اتوماسیون JUMO جومو گستره ترکیبی محصولات هوشمندانه‌ای را پیشنهاد می‌کند که متشکل از ترانسمیترهای دما، نمایشگرهای دیجیتال، پاور کنترلرهای SCR یا پاور سوئیچ ها است. این المان ها سیستم اندازه گیری، کنترل و اتوماسیون کاملی را شکل می‌دهند که همچنین شامل نرم‌افزار نمایش تجهیزات ابزاردقیق کارخانه می‌شود.
پاپ آپ جومو

جهت مشاهده محصولات جومو از سایت آن دیدن کنید